Artikelnummer
LXOKHNTL
Autor
Never too late to become a Grandmaster
kartoniert, Thinkers Publishing, 1. Auflage 2021
| EAN | 9789464201284 |
|---|---|
| Gewicht | 1,16 kg |
| Hersteller | Thinkers Publishing |
| Breite | 17 cm |
| Höhe | 23,5 cm |
| Medium | Buch |
| Erscheinungsjahr | 2021 |
| Autor | Vladimir Okhotnik |
| Sprache | Englisch |
| Auflage | 1 |
| ISBN-13 | 978-94-6420-128-4 |
| Einband | kartoniert |
| Name | Thinkers Publishing BV |
|---|---|
| Adresse | Moorstraat 12 Landegem 9850 Belgien |
| Internet | www.thinkerspublishing.com |
| KnightToF3@hotmail.com |
005 Key to symbols
007 Preface
009 Foreword
MY MEMORABLE MEETINGS WITH GREAT CHESS PLAYERS
071 Mikhail Tal
073 Mikhail Botvinnik
077 Vasily Smyslov
079 MY MEMORABLE GAMES
007 Preface
009 Foreword
MY MEMORABLE MEETINGS WITH GREAT CHESS PLAYERS
071 Mikhail Tal
073 Mikhail Botvinnik
077 Vasily Smyslov
079 MY MEMORABLE GAMES
Mehr von Thinkers Publishing
-
Begrijp wat je doet 3 - deel 127,95 € -
Bishop versus Knight - vol. 228,95 € -
Bishop versus Knight - vol. 127,95 € -
Candidate Moves29,95 € -
Business Checkmate34,95 € -
Begrijp wat je doet 3 - deel 229,95 € - Mehr von Thinkers Publishing
